• Adres

  • Adalet Cad.Vakıf İşhanı No: 21 Haliliye / ŞANLIURFA

    (Belediye Ek Hizmet Binası Yanı)

Şanlıurfa Hurdacılık / Öz Göçebeler Hakkında

Profesyonel olarak hurda geri dönüşüm toplanma merkezi daha kaliteli ve standart anlayışıyla sizlerleyiz.

About Seperator shadow

Şirketimiz Hakkında Biz kimiz?

Şanlıurfa'da Hurda ve Hurdacılık anlayışıyla ülkemize geri dönüşüm kazandırmasını destekleyen ve uygulayarak alım-satım gerçekleştiren firmayız.Hizmet kalitesi ve profesyonellik anlayışıyla 1978'den beri bu işi yapıyoruz.Şanlıurfa'da Hurda, Alüminyum, bakır, metal, demir, kablo gibi geri dönüşüm sağlanacak tüm hurdaları alım ve satımını gerçekleştiriyoruz. Çevreciliği ve geri dönüşümü destekleyen firmamız size en sağlıklı şekilde hizmetine devam etmektedir.

Şanlıurfa Hurdacılık / Öz Göçebeler Vizyon

Sektörümüzde Türkiye'de lider kuruluşlar arasında yer almak ve Şanlıurfa'nın kitlesine sahip olabilmek.

Şanlıurfa Hurdacılık / Öz Göçebeler Misyon

Şanlıurfa'da firmamızın faaliyet gösterdiği hurda, hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle ve yaptığı iş sayesinde çevreye büyük fayda sağlamaktadır. Müşterilerimizin isteklerinin kaliteli ve zamanında karşılanması firmamızın çalışma politikasının özünü oluşturmaktadır.
Müşterilerimizin taleplerini; yürürlükte bulunan çevre ile ilgili tüm kanun, yönetmelik ve mevzuat hükümlerine uygun, zaman ve kaynakları doğru, yerinde ve etkin kullanarak, müşterilerimizi doğru bilgilendirerek ve haklarını kendi hakkımız gibi koruyarak, dürüstlük ve hakkaniyet ilkelerini ön planda tutarak, en uygun fiyat ve en yüksek kalitede hizmet anlayışı ile, bir kereliğine değil kalıcı bir şekilde karşılamak.