• Adres

  • Adalet Cad.Vakıf İşhanı No: 21 Haliliye / ŞANLIURFA

    (Belediye Ek Hizmet Binası Yanı)

METAL hurdacılık / Metal hurda / Şanlıurfa Metal hurda

About Seperator shadow
Hurdacılıkta Metal alımı ve satımı ile geri dönüşüm kazandırılmaktadır. Şanlıurfa hurdacılık ile Metal alımı ve satımı için en güzel tercihtir.Hurdacılıkta önemli unsur olarak metal en iyi etmendir, Metal hurda geri dönüşüm için en katkı sağlayanlardandır. Hurda metal varsa geri dönüşüm için bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin belki de en önemli yer altı kaynaklarından olan Bakır elementi ülkemizde birçok alanda kullanılmaktadır. Gümüş ve altın ile aynı grupta bulunan bakır elementi oldukça değer gören ve oldukça değerli olan bir elementtir. Bakır elementi doğada serbest ya da bileşik olarak bulunabilmektedir.


Bakır Hurdası

Bakır hurdası geri dönüşüm piyasasının en önemli elementleri arasında yerini almaktadır. Şanlıurfa da bulunan birçok hurdacılık yapmakta olan kişiler bu bakır elementi alarak satmakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır. Özellikleri arasında yer alan yüksek iletkenlik, endüstriyel anlamda bu elementi vazgeçilmez kılmaktadır. Bu sebepten ötürü bakır elementinin hurdacılar tarafından toplanması ve bunun tekrar kullanılması hem ülkemiz yer altı zenginlikleri hem de aldığımız ürünleri kalitesinin ve fiyatının iyileştirilmesi anlamında çok iyidir.

Bakır hurdası en önemli geri dönüşümlerden biridir. Bakır iletkenliğiyle bilinir. Bakır hurdası alım satımı için bizimle iletişim kurabilirsiniz.