• Adres

  • Adalet Cad.Vakıf İşhanı No: 21 Haliliye / ŞANLIURFA

    (Belediye Ek Hizmet Binası Yanı)

About Seperator shadow

METAL hurdacılık / Metal hurda / Şanlıurfa Metal hurda

Hurdacılıkta Metal alımı ve satımı ile geri dönüşüm kazandırılmaktadır. Şanlıurfa hurdacılık ile Metal alımı ve satımı için en güzel tercihtir.Hurdacılıkta önemli unsur olarak metal en iyi etmendir, Metal hurda geri dönüşüm için en katkı sağlayanlardandır. Hurda metal varsa geri dönüşüm için bize ulaşabilirsiniz.

Demir hurdası adı verilen materyal artık üretildiği amacın dışına çıkmış, bir işe yaramayan demir materyaline verilen addır. Bu işe yaramayan demir hurdası materyalleri bozulmuş ev eşyalarından çıkabildiği gibi perte çıkmış arabalardan, şantiyelerden inşaatlardan arta kalan malzemelerden ve binalardan çıkabilmektedirler.


Geri dönüşüm için birebir olan demir hurdası alım işlemlerini yapan hurdacılar bulunmaktadır. Hurdacılar bu materyalleri çeşitli yerlerden toplayarak geri dönüşüm sürecine katkıda bulunmaktadırlar. Hurda demiri materyalinin tek tek ülkenin her yerinden toplanarak geri dönüşüme gönderilmesi doğaya büyük oranda rahatlama sağlar, insanların yararınadır ve bunun yanı sıra inşaatta kullanılacak malzemeler için ucuz malzeme teminine yarar. Bunlardan başka ülkemiz içerisinde bulunan ve hali hazırda kullanılmakta olan demir rezervlerinin hızla tükenmemesi için de yararlı olmaktadır.